23.1.2012

23. january 2012 at 20:52 | Kadlecová |  Diary

Ahoj ,

Dneska se officiálně zpustil můj blog . Žiju ještě na jednom - al-diary.blog.cz ! Doufám , že AFFS na mém druhém blogu si tohoto blogu nevšimnou , je to překvapení . Doufám , že se mi bude dařit a bude tu velká návštěvnost jako minule .
Dneska jsem si také udělala sama design !!! :) Můj první . Takže sem docela ráda že sem to dokázala nastavit . Vždycky mi to dělalo problémy :D Ale hlavně že to je .
Tenhle blog jsem rozjela protože sem si chtěla začít psát doopravdický deník , a také proto , protože o mém minulém blogu věděli lidi ze školy a kdybych sem napsala něco co by četli , tak by to možná znamenalo mojí jistou ale bolestivou smrt .
Je mi 14 ! Jsem obyčejná pubertální holka , která si chce psát svůj blog . Budu Vám sem dávat i nějaké fotky , nejen mě , ale i fotek co sem fotila já !
Ohledně AFFS . Spřáteluji a moc ráda :) Až to tady upravím , napíšu víc článků a bude to blog k světu , napíšu k sobě na druhý blog . Pak udělám ještě nějakej náběr zde :)
Toto je blog nejen o mě , ale i jako fotogalerie , deník a hudba kterou poslouchám . Nenajdeš tady kopírování . Občas si najdu nějakou fotku na werheartit.com .. :)
Tak to je zatím všechno co by ste o mě měli zatím vědět ;) .
 

1 person judged this article.

Poll

:)

:)

Comments

1 Kecka Kecka | Web | 23. january 2012 at 21:25 | React

Ať se ti daří')).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama