February 2012

Shrnutí !

27. february 2012 at 20:53 | Kadlecová |  Diary

J s e m t u n a s k o k !

Ahoj :) Jsem tady jen na skok . Oběhnu affs a pak zase půjdu pryč . :P))
Změnila jsem si DESS ! :D Na slávistický . Změnila jsem si přezdívku ! ->>>>> Ál. <<<<<<-
Takže AFFS ! Přepište si mě na ' Ál ' .. :) Děkuju . :D
Jinak , včééra vyhrané derby :') Co víc si přát ? Jasně , maj prezidenstkej pohár , ale stejnak vidět jak jsme vyhráli :') Krásně jsem si zafandila . Teď začne PLAY-OUT . A já chci , abych byla skoro na každým zápasů . Jenže teď v pátek tam nemůžu . Chtěla jsem pak ještě v neděli na výjezd , ale to se taky nedostanu :D Takže ať žije Internet a online ;D !! Snad se ale na nějakej výjezd dostanu a budu mít možnost vyfotit se s hokejistou . :') A ještě jedno rozhodnutí jsem udělala :) Začnu psát ' deník o Kadlecovi ' . Jak jsem psala je to můj nejoblíbenější hráč . A já jsem pevně rozhodnuta se mu věnovat . Když nemůžu s ním komunikovat , budu alespoň psát ' knihu ' kterou mu třebas jednou daruji ' Historie kapitána ' nebo něco :D Uvidíme jak se to vyvine :) Ale jsem fákt rozhodnuta to začít psát ! A udělám proto všechno . :D
Dneska jsem byla na rovnátkách ! :X Mám nasazovací dolů ! Chápete , jak je to nepřijemný ? Strčte si prst pro jazyk a mějet ho tam nějakou chvilku . :D Nevim jak vám , ale mě je blbě :X :D Když jsem měla kdysi rovnátka nahorů ' záhadně ' jsem je ztratila :D Utekli za postel ! :D A ne , nemohla jsem za to O:P
Nudila jsem se ! :'DDDDDDDD Nemohla jsem najít toho smajlíka jak mačká k sobě ten počítač :DDD Tak jsem udělala tohle :P A co , když se někdo nudííí ... :'DDDDDD <3 !

Derby :')

26. february 2012 at 12:30 | Kadlecová |  Diary
P ř e d n a s t a v e n o !
Dneska jdu na derby . Je od 18:10 ! To by asi všichni měli vědět ;D Taťka má menší problémy , protože mi řiká , že sparťani jsou hova.a ! :D Ale já ho stejně nějak musim ukecat -_-'' Protože už mám lístek a protože už se tam těšim . Jdu tam s nejlepší kamarádkou a pak ještě dvouma kámoškama ;) Doufám , že si stihneme koupit KFC ! :D Mám chuť na twistera :PP.. Momentálně jsem u babičky a doufám , že stihnu sraz s kámoškou v půl 5 ;D
Jinak - pozastavení furt trvá . Přednastavim nějaký články . A pak napíšu něco o derby :)))))** Půjde někdo z Vás na derby ?

AFFS VÍTKOVIČANKA : Neapamatuju si jakou máš přezdívku :D Píšu to narychlo - VÝHRÁÁÁÁ 8:1 ! MUAHAHAHAHAHA :D promiň , musela jsem si rejpnout O:)
Fotka ze zápasu s Vítkovicemi . :) ' Děkujeme ! '

Pozastavení .

24. february 2012 at 21:49 | Kadlecová |  Information

Pozastavuji na neurčito .

Vůbec nevim co psát . :D A to je důvod pozastavení . Dneska jsem byla na hokeji . Výhra Slavie 8:1 nad Vítkovicema . Krása ! A jak se krásně fandilo . :) Takže mě prosím všichni omluvte když tady nebudu ju ? :) Nebudu obíhat ( vim že sem teď moc neobíhala ale neni čas :D ) nezapíšu se do kontrol atd . Prostě pardon :D
I bez úprav zpívaj krásně :O

Blogu je měsíc ! :')

23. february 2012 at 20:52 | Kadlecová |  Information

23.1.2012 20:52

Přesně před měsíce vznikl tento blog . Už měsíc to táhnu s timto blogem . Byli tady doby , kdy jsem to tady chtěla skončit . Ale i chvilky kdy jsem byla za tenhle blog ráda . A abych pravdu řekla , moc nadějí tady tomu nedávám . Podle mě tento blog zkončí tak za 4 měsíce nejdřív . Nemám to naplánováno . Opravdu ne . Ale jak se znám . . Budu si chtít udělat novej blog protože si řeknu že chci začít odznova . Je to jako nemoc dělání si pořád nový blog . Tak to ale bylo i s FB atd. :D Jsem ráda že blog je tam kde je . Mám tady plno skvělých Affs . :) Tak snad to tady dlouho vydrží . :')
Měsíc je určen od napsání prvního článku . Blog existoval už delší dobu . Myslim , že bych tady mohla nějakou chvilku ještě vydržet . A až nebudu chtít , a budu chtít začít odznova , tak si ani asi nevezmu svoje AFFs . Prostě začnu odznova . A je fákt , že jsem si tento blog založila s hrdostí . Al Kadlecová . Mé vysněné přijmení ( Kvůly hokejistovi ) . . Mé pravé přijmení se asi nedozvíte . Ale kdybych si měla vymyslet novou adresu blogu hned , zadala bych asi kadlecova.blog.cz ! Takže až to tady jednou zrušim .. :D Asi mě najdete tam . A když ne , napadla mě nová myšlenka . :)

Tak jo . Je to přesně na minutu co vznikl první článek na tomto blogu ! A jsem na to pyšná ! :)

Včerejšek !

22. february 2012 at 18:24 | Kadlecová |  Diary

Hokej :P))

O škole vůbec psát nechci ! :DDD Takže školu přeskočíme a přejdeme rovnou na hokej.
Před hokejem jsem se měla sejít s nejlepší kamarádkou ( Viz fotky dole ) a pak jít k O2 aréně počkat na dva fotografy ( Holka a kluk ) . Já sem si teda běžela koupit lístek . Nikol a Míla za náma přišli a asi hodinu jsme si před arénou povídali . Sraz jsem měla domluvenej i s kámoškou z Liberce . Než začala třetina , asi 45 před , jsme si sedli na jídlo v outů aréně . Já se najedla :D A eliška taky.. :D Nikol a Míla si četli nějakou brožurku :D No pak sem šla za kámoškou z Liberce ke vchodu . Jelikož už zhasla celá outů běžela jsem i přes bolest kolena která trvá strašně dlouho . Doběhla sem akorát když říkali mého idola Kadlece :D Zapískala jsem si na něj . Když jsem měla jít dolů k moderátorovi s Eliškou , Eliška do mě ze srandy strčila . Já měla zamotanou nohu takže sem spala ze schodů a málem si dala do hlavy . Eliška se mi pak furt omlouvala :D ( Mám jen odřenou ruku , ale to koleno rozbolelo ještě víc ! :/ ) .. ( nepodstatné přeskočim ) ..
Pak jsme šli na led . Já sem s Eliškou brouzdala po ledě , a Nikol s Mílou nás fotily a natáčeli :D .. Když jsme si měli jít plácnout , řekla jsem Kadlecovi jako vždy Ahoj .. On mi samozdřejmě pozdrav vrátil :) Pak jak začala druhá třetina , hodil na mě Kadlec ksicht typu ' What the fuck ? ' .. :D Já sem zůstala koukat :DDD Pak na mě občas kouknul .. a přiznám se :P :D Byla jsem z toho mrtvá :D Prohrávali jsme 0:4 ! A za 142 sekund jsme vyrovnali :O :D Švanda ! :'D
Druhá třetina zkončila a já si měla jít zase plácnout :D Opět jsme šli na led :D A já sem porposila moderátora o puk ( o hranej puk :'P ) a on mi dal 3 ! :D Jeden sem dala Elišce a dva si nechala ! :') Zase jsem Kadlecovi řekla Ahoj :'P A zase mi to oplatil :D ( Píšu si s hokejistou Žejdlem ! :'P A je to vtipný ! :D Ví všechno , že chci Kadlece . Taky měl pindy že mu je o 20 let víc a má přítelkyni ! Ale každá pijavice ( jeho přítelkyně ) někdy odpadne ! :D ) .. Třetí třetina byla fajn . Na konec jsem šla s Eli do kotle . Prodloužení nuda :D A nájezdy byli nervy ! :D Nakonec jsme vyhráli a já o děkovačce zařvala na celou halu ( já to tak slyšela :D ) KADLEC ! :D Půlka kotle na mě čuměla :') ! :DDDDD Ale to ser přežilo . Domů sem dorazila docela pozdě ! Ale hokej miluju .. :') V pátek jdu na Vítkovice a v neděli na derby :D :P Tak se těšim ! :)

Keep calm . . .

19. february 2012 at 23:03 | Kadlecová |  Photography

Nový dess !

19. february 2012 at 21:45 | Kadlecová |  Information

S Liamem :')

Protože ho miluju .
Protože má krásný hlas .
Protože je krásnej .
Protože má krásný oči .
Protože má krásný úsměv .
Protože mi je nejblíž !
Protože má super xichty !
Protože se mi nejvíc líbí .
Protože má sexy vlásky .
Protože má ňuňu znamínko na krku .
Protože ho prostě miluju nejvíc !

Víc důvodů snad nepotřebuje ! Líbí se mi . ( On i Dess )
Jak se líbí Vám ? :)

Animace 1D !

19. february 2012 at 19:56 | Kadlecová |  Photography
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no to je moc ! :'DD

PROSÍM ! :)

19. february 2012 at 15:36 | Kadlecová |  Information

Prosím moc o hlas'))


Děkuji ..... Hlas pro OREO !!!!

For Affs .

19. february 2012 at 13:56 | Kadlecová |  Affs .

KONTROLA !

Koukala jsem že plno AFFS neobíhá . Někdo si mě smazal a ani nedal vědět ( to miluju :P ) . Takže si potřebuju ujasnit , kdo je moje AFFs ! Vyplň přihlášku abych věděla , že chceš ! :) A pokud už nechceš být AFFS tak se nezapisuj . Kontrola bude trvat celý tento týden až do pátku . Pak udělám KONEC ! :D A zapíšu si všechny kdo se zapsali . :)

  1. Přezdívka
  2. Blog
:) Jen dvě věci vyplň , a bude to všechno fajn .
Nechtěla jsem tady moc ty kontroly dělat , ale prostě sem musela když si mě AFFs smazalo a nedalo vědět . Nenávidim to . A AFFS který jsou pozastavený by se mohli zapsat no :D Ale tak :) Uvidíme jak to bude .

Knihovna .

18. february 2012 at 19:44 | Kadlecová |  Storie's

' Mami , musim dneska vrátit knížky . '

zavolala jsem mamku z pokoje . ' Já vim . Tak tam dojdi hned jak se nasnídáš abys pak měla čas na učení ! ' vrátila se rychlá odpověď . Nebyla jsem ten typ , který šel v sobotu pařit . Byla jsem spíš samotářka . Bylo mi 16 a bydlela jsem s mamkou a tátou v Praze . Proč mluvím v minulém čase ? Čti dál a dozvíš se to !

Adminka.

16. february 2012 at 19:51 | Kadlecová |  Photography
Tak to je ten dres . :) Foceno těsně před odchodem do vany ! :D

Yesterday and today

15. february 2012 at 20:54 | Kadlecová |  Diary

14.2.2012 . (Úterý)


Ráno jsem vstala v 6 . V půl 7 jsem mířila do Prahy . Ještě jsem si chvilku pak schrupla u babičky . V půl 1 jsem vyrazila na sraz s kámoškou na Kobylisích . Sešli jsme se v pohodě . Jen ta cesta byla trošku zmatená :D Jezdily jsme pořád špatně . Jednou sme přejeli Florenc , a po druhé jely na druhou stranu . :D Fajn . Pak jsme šli pro kámošku k její škole . Najít tu školu byl taky pěknej oříšek . :D Počkali jsme tam na ní a pak šly nakupovat . Koupila jsem si stříbrný malinký srdíčko v obchodě . A pak jsem kámošce ( jak jsme pro ní šly do školy ) koupila v Terranově naušnice s písmenkama . :D Když jsme si koupily to , co jsme potřebovaly vyrazily jsme pro dresy ! ( :') ) Vyzvednuly jsme si je . A pak jsme šly ještě do EDENU se kouknout na trénink juniorů . Myslely jsme si , že tam bude Á-čko . Bohužel jsme je tam nezastihly . Pak skončilo a každej jel svou cestou . Opravdu to byl báááječnej den :) Super Valentýn . A spala jsem u tety . V DRESU ! :D

15.2.2012 . (Středa)


Dneska jsem byla s kamarádkou v posilovně . ( zkrátim to ) Uposilovala jsem se :D Jsem unavená . Pak jsem si pobrala věci u babičky a jela jsem domů . Trošku větší souhrn . A jestli vůbec zítra vstanu po dnešku :D Tak se Vám ozvu . Ale pochybuju :)

Liámko!'))

14. february 2012 at 23:43 | Kadlecová |  Photography

B E C K S .

14. february 2012 at 9:00 | Kadlecová |  Photography

Dream .

14. february 2012 at 8:52 | Kadlecová |  Storie's

' On je ták krásnej . Mít ho ták doma '

' Ale prosim Tě ! Je to hokejista a je starší o 10 let ! Vzpamatuj se ! ' Okřikla mě máma . ' Ale mami . Ty nic nechápeš . Někdo miluje Bíbra a já prostě jeho ! Srdci neporučíš ! ' Sykla jsem . Máma jen zakroutila hlavou a odešla z kuchyně . Dneska jsem měla jít na hokej . Ve 4 pro mě přišla kamarádka . ' Ahoj Alčo . Vyrazíme dřív ? Skočíme si ještě do Mekáče . ' Navrhla Eliška . ' Dobře , stejnak sem chtěla vypadnout . Mami ! Jdu na ten hokej . ' Zavolala jsem na mamku . ' Nějak brzno ne ? ' Vrátila se mi rychlá odpověď ! ' My se chceme jít ještě najíst víš mamko ! Tak se měj . ' Rychle jsem odešla s Eliškou .

Mám chuť vraždit !

13. february 2012 at 19:27 | Kadlecová |  Al.

A to doslova . .

Otec si koupil telefon kterej sem si děsně přála . CHÁPETE TO ? Táta si koupil dotykovej telefon a mě strčil jeho starou křásnu ... :'/ Ani nevíte jak jsem na něj naštvaná !!!!! ACH JO !
... Vidíte ho ? :/ Ten si táta koupil.. :'(
A tenhle mi strčil .. :/

Vlak .

13. february 2012 at 17:41 | Kadlecová |  Diary

' Jo mami ! V 6 mi jede vlak domů ! Jo ! Neboj se . Ahoj '

Byla jsem na nákupech v Brně . Bydleli jsme nedaleko s mojí mamkou a ségrou Nikol . Táta se odstěhoval se svojí přítelkyní někam do Prahy . Teď jsou v Paříži . Jak já tu Gabrielu nenávidim . Gabriela je přítelkyně otce !
Nakupovat jsem jela s kamarádkou Bárou . Vyrazily jsme ve 2 z vlakového nádraží . Jeli jsme skoro hodinu . Procházel revizor . Bylo mu asi tak 20 let . Byl docela sexy . Bára na něj pořád koukala . Žďuchla jsem do ní loktem .

Good morning -_-'

13. february 2012 at 9:30 | Kadlecová |  Diary
Ahoj ,
Už nějakou chvilku jsem vzhůru . :O Jsem unavená . Já nevim proč furt vstávám takhle brzo když se můžu krásně vyspinkat . . :D Mám naštěstí prázdniny :P Takže klídek a pohodička doma . Napsala mi kámoška jestli s ní nechci jít na ' Hlas Československa ' .. Jenže nejsem v Praze . :P Škoda no . A ject se mi tam fakt nechce :D Zase hodinu autobusem . NUDA ! :D Takže radši zůstanu doma . Uklidím si , a pak si pustim nějakej film :P . Zítra si jedu pro ten dres takže se neuvěřitelně moc těšim . . :D Pojedu tam s nejlepší kamarádkou . Ještě lepší ')) . Ještě sem ani nesnídala :D Takže si dám bueno .. V telce dávaj Lazy Town :DDD Mám vyplej zvuk , a poslouchám Darinku a Tomiho :) Když sem ráno vstala . . :D Měla sem šok ! Na oknech mám sníh ! :D SHI- ! A pak mě čekal další šok . Mamka si vzala dovolenou . -_-' Takže je semnou doma :D PECKA ! :D

Valentýn .

12. february 2012 at 22:11 | Kadlecová |  Al.
:') Budu s milovanou osobou . .

Takže moje plány na Valentýnka jsou takové :
  • Vyzvednutí dresu - Jedu si konečně pro svůj dres :) Měla sem si pro něj ject už minule , ale to sem nemohla do Prahy . Takže v úterý už ho konečně budu mít . Objednala jsem si historický dres Kadlece :P
  • Kino - Když to stihnu , tak s kámoškou půjdeme do kina na Happy Feet 2 ! :D Viděl jste to někdo ? :D Bylo to dobrý ? Já sem chtěla na Underworld .. Jenže to je až od 15 -_-' Takže smůla no .. :D
  • Nákupy - pokud nevyjde kino , tak půjdeme s kámoškou nakupovat . Projdeme všechny možné krámky . Ale osobně bych radši šla na to happy feet :D No já sem na pohádky .. :D
Neni jich moc . Měla jsem Valentýn trávit s Danem . . Jenže já prostě na tu naší první schůzku nejsem připravená . . :/ A kdybych mu řekla , že jdu ven s kámoškou , byl by naštvanej a já nemám náladu se s ním hádat . . Tak sem mu řekla že jedu na hory . . :/
A zase jsem si změnila design :D ZASE ! A budu ho měnit furt.. :D Já za to prostě nemůžu .. :D To ono samo . :D Takže až najdu zase nějaký krásný pozadí , dám ho sem .. :D Změnim ho 40x a posoudim který byl nejlepší :D