March 2013

31.března

31. march 2013 at 22:01 | Kadlecová |  Diary
Úžasné odpoledne se sis<3
Ráno jsem vstala a nebyla jsem vůbec vyspalá.Celou noc můj pokoj okupovala kočka a mě to vadilo.Když jsem jí vyhodila před pokoj,škrábala na dveře.Takže jsem jí zase pustila a zase otravovala..Vzala jsem si prášek a vstala.Namalovala jsem se a oblékla s domněním , že pojedeme k babičce ségry . Nakonec se to nějak nedomluvilo tak jsme jely spolu do Prahy . Prošly jsme obchody v Letňanech a ona mi koupila legíny a boty :3 Potom jsme šly do kina na Croodsovi . Zasedly jsme si místa a čekaly jsme než film začne . Povím Vám , že jsem se dlouho takhle nenasmála :D ! Je to úžasná pohádka a hlavně vtipná !! :)

Výjezd do Kladna - čtvrtek

31. march 2013 at 12:53 | Kadlecová |  Hockey
Vaše milovaná Al jezdí i na výjezdy
Tenhle výjezd byl můj 3 (1.Ml.Boleslav,2.Pardubice) takže jsem se na něj hrozně těšila . Neříkám , že se to tátovi zrovna líbilo , ale nakonec mě pustil. Sešla jsem se v 15:15 s kamarádkou na Florenci kde jsme pak čekaly ještě na jejího tátu aby jsme mohli vyrazit na Dejvickou :) . Sešli jsme se s ním a šli do metra . Cesta tam byla v pohodě , už po cestě jsme potkali dva slávisty a na dejvické už byla jedna skupinka . Postavili jsme se k davu a čekali jsme , než přijde předseda fanclubu Majk nebo Karlos . Když dorazili , hned jsme si běželi pro místenku (zaplatit výjezd a vstupenku) aby jsme mohli co nejdříve do busu . Bohužel se tam udělalo kolečko , takže na nás místo v autobuse už nezbylo tak jsme se neochotně přemístili do mikrobusu :D :D Cesta byla v pohodě , já usínala a hrála nám tam Evropa2 !:3

První dojem z kladenského stadionu ? HRŮZA . Víte jak poznáte pražáky v Kladně ? Močí na stadion . :D Když jsme dostali lístky , pozdravila jsem se s kamarádem ( <3 ) a vyrazila jsem bok po boku s kamarádkou do arény . Hnus , zima , málo místa , debilní výhled = to všechno byl náš kotel . Fandění bylo celkem fajn ale hokej - nic moc . Taky jsme prohráli že .

O přestávce jsme se šli kouknout do vedlejší haly kde měli trénink prckové . Kreslila jsem na zamlžené plexisklo '' 7 Petr Kadlec '' a nějakej malej parchant tam začal střílet puky :D Šly jsme na záchod s domněnkou , že se upravíme - záchody bez mídla , toaleťáku , zrcadla , světla a smrad ? Ano , toto jsou kladenské záchody . Byl to hnus -_-'' . .

Po zápase jsme šly čekat na hráče a všichni okolo ví , že miluju Kácu . No , a on vycházel a všichni na mě ''Aleno , Káca !! '' - nahlas , takže to slyšel i on . Já jsem se jenom usmála a pleskla hlavou o auto - všichni se začali smát a kooukat na Kácu . Já jsem se za ním rozutekla že chci podpis na dres a on mi ho ochotně napsal :D sice trošku šejdrem ale tak :D po cestě zpátky jsem se s kamarádkou dost nasmála :3 z dejvické jsem jela s kamarádem . . <3

30.března

30. march 2013 at 18:46 | Kadlecová |  Diary
Ukrutná bolest hlavy a pes v baráku.
Dnešek začal probuzením do naprostého chaosu.Pes běhal po baráku,rodiče popíjeli s babičkou a dědou a naše kočky okupovaly můj pokoj.Vyskočila jsem z postele a šla jsem se namalovat s domněním,že pojedu s tátou do Prahy vyzvednout ségru..Už jsem byla namalovaná když mi mamka oznámila,že ségru přiveze děda až pojede na chatu.Z koupelny jsem se přemístila do pokoje a když už jsem byla namalovaná,udělala jsem si pár fotek (viz. celý článek) . Pak přijela ségra a chaos byl ještě větší. Pes štěkal jak kdyby ho do hlavy bodali a mě hlava bolela ještě víc.Máma udělala k obědu řízek s bramborem tak jsme se nacpali a pak jsme jeli nakupovat.Koupila jsem si boží šusťákovku,sluchátka (hraje jen jedno -_-) a v Tescu jsem si potom koupila salát a Activii . Když jsme přijeli domů , hned jsem si dala salát a pak zalezla do pokoje . Babička odjela a já jsem si šla uklidit pokoj . Konečně klid ^^

29.března

29. march 2013 at 22:08 | Kadlecová |  Diary
Shrneme dnešek , nemám nějak extra co psát
Ráno jsem se vzbudila přesně v 9 na zvonění mého budíku . Rychle jsem si vzala antibiotikum a zase zalezla do postele . Měla jsem nějakou krizi a byla jsem strašně unavená . Po nějaký chvilce jsem vstala a šla jsem si vzít mandarinku . Nějak jsem neměla chuť na oběd . Pak přijela babička s dědou a s jejich otravně běhajícím psem . Přivezla mi nějaký ovoce , zeleninu , čaje a pak pixlu s sušenkama . Neubránila jsem se a hned jsem si jednu vzala . Pak přijela domů máma a začala pít s babičkou víno . Já jsem jí řekla , že už nechci sušenky . . že zhubnu . Ona se mi vysmála a řekla , že to nedokážu . V ten moment ve mě něco škříplo . Odešla jsem do pokoje , sebrala všechny sušenky co jsem tam měla a hodila jí je na stůl se slovy '' Ukážu ti , že to dokážu '' . Její reakce ? Výsměch . Tak strašně mě naštvala že jsem si zacvičila Jillian Michael 30 day shred . Měla jsem z toho dobrý pocit . . Nebudu pít sladké , ale pouze vodu . Budu se snažit jíst pravidelně a hlavně zdravě . Tzn . - odteď Vám sem budu přidávat svůj jídelníček a co jsem cvičila . Dnešek berte s rezervou :D

snídaně : mandarinka
svačina : 3 mandarinky ( :D :D )
oběd : nebyl
svačina : sušenka
večere : kuřecí kung pao
něco navíc : sušenky , sušenky a zase sušenky :X

cvičení : Jillian Michaels : 30 day shred
Jsem na ně nejvíc neuvěřitelně moc pyšná <3
výhra 2:3
stav serie 2:2

28.března

29. march 2013 at 11:18 | Kadlecová |  Diary
Včera nějak nebyl čas se ozvat .

Až na to , že jsme prohráli v Plzni 4:2 byl den v pohodě . V 9 ráno přijela kamarádka na návštěvu ( konečně jsem viděla někoho normálního po 8 dnech ! ) a konečně jsem s někým šla ven . Procházely jsme se po vesnici a potom jsme se rozhodly že se přestěhujeme ke mě domů . Napadlo nás , že si uděláme vlastní domácí pizzu - šly jsme nakoupit vše potřebné . Teda , sice nikde neměli tortillu , tak jsme si to udělaly z listového těsta . Měly jsme strach , že to nedopadne dobře ale nakonec byla strašně dobrá ! Sice byla až moc rajčatová ale tak , to pizza bejvá že ? :D Když jsme pizzu dojedly , flákly jsme sebou na sedačku a koukaly na filmy a tak dále . v 15:20 kamarádka nasedla na autobus a odjela domů . Já jsem si doma uklidila a pak jsem se koukala zase na Pretty Little Liars . Dnes jsem chtěla jít na trénink HC SLAVIA PRAHA ale jelikož beru antibiotika , máma mě nepustila . Každou chvilku by měla dorazit babička , děda a jejich nemožnej pes . Mám ho ráda , ale jelikož máme doma dvě kočky , nějak nevyhledávám jeho přítomnost .
že vypadá dobře ? Byla vynikající :3

27.března

27. march 2013 at 18:25 | Kadlecová |  Diary
Svoboda klepe na dveře .
Vypočítala jsem si , do kdy budu brát antibiotika - pondělí v 9:00 si vezmu posledníííí !!! To ale neni ten důvod proč píšu , že svoboda klepe na dveře . V pátek přijede ségra ze Švýcarska a já díky ní budu spát u babičky , protože ta jede na chatu s dědou a někdo musí být doma aby otevřel sis dveře :) !! Takže pátek strávím takto :

- ráno : trénink
- odpoledne : s holkama po obchodech
- večer : skype s holkama
- ranní hodiny : příchod sis

Pro mě konečná svoboda ! Zase budu s někým komunikovat jinak než přes Facebook , WhatsApp a SMS . Konečně zase budu ve společnosti ^^ . Dneska mě potěšila ale i jedna další maličkost . . - SMS . Neobyčejně obyčejná SMS od mého kamaráda . Nepsalo se tam nic romantické či takové další slaďárny . . nešlo o obsah té SMS , ale o to - že napsal .
Neuvěřitelné , jak vám dokáže zlepšit jedna SMS den ^^

Celý den jsem se zase koukala na PLL :D ! 2.série a 21 díl ! :D Už z toho trošičku magořim :D bojim se , že mě někdo sleduje , když mi přijde SMS magořim :D asi bych na to koukat neměla :D Teď momentálně domlouvám venek a pak se půjdu vykoupat , vzít prášek a koukat na nějakej film .
Good bye

26. března

26. march 2013 at 21:46 | Kadlecová |  Diary
Jak začít .
Už od úterka minulého týdne jsem doma . Neuvěřitelná rýma a zvýšená teplota mi komplikovaly dny a tak jsem se vydala k doktorce . Ta se mi koukla do krku a dala mi kapky do nosu . Po mém příchodu domů jsem si lehla a zapla jsem si televizy . Včera jsem byla u doktorky zase protože se to nezlepšílo . Když jsem doktorce řekla , jak mi ráno prasklo v uchu , zhrozila se a poslala mě na U,K,N (ušní,krční,nosní) . Když jsem tam přišla , vykouknul na mě docela hezký doktor ale neusmíval se nějak (marně jsou doufala že uvnitř bude fajn -.-) . Posadila jsem se a on mi bzučel do ucha :D po chvilce ''bzučení'' v uchu mě poslal do nějaký temný místnosti ( v hlavě jsem si říkala - Intimčo ? ) kde jsem si zase sedla na nějakou židly a koukala jsem . On mi řekl , že mi prosvítí dutiny tak ať se nelekám . Strčil mi ty svítítka snad všude kde to šlo - na obličeji . :D Po tom všem trapném svítění mi řekl , že mám zánět nosních dutin na levé straně obličeje ( O.o ) a že budu muset zůstat doma s antibiotikama na krku . Léky jsem dala k babičce domů aby mi je vyzvedla a já jsem odjela s tátou domů . Opět jsem zalezla do postele a pustila jsem si Pretty Little Liars - neuvěřitelně úžasnej seriál . Musela jsem to chytnou když jsem byla v Kladně na výjezdu ( o tom Vám pak napíšu ) .

Maybe . .

26. march 2013 at 19:08 | Kadlecová |  Al.

Je až neuvěřitelné , co se stalo .

Jednoduše - IM BACK ! Po docela dlouhé době jsem se rozhodla pro návrat . Většina lidí co znám si myslí , že tenhle blog už skončil takže jsem nepřijdou :)))))) Takže super ! :3

Za tu dobu co jsem tu nic nepsala se toho stalo strašně moc (:
- Výjezdy na Kladno
- Hádky
- Přání mému milovanému
- tréninky , hokeje

Je toho opravdu moc . Teď jsem nemocná a budu až do pondělí či úterý doma :) takže bych Vám chtěla alespoň pár věcí napsat :))))
Postupně Vám to sem hodím :))))