April 2013

8.dubna

8. april 2013 at 19:40 | Kadlecová |  Diary
Omlouvám se , pardon
Dlouho jsem nic nenapsala . Důvody jsou jasné - nestíhám , nemám čas , náladu . . Bolí mě v krku (zase:D) a jsem celkem opět vyčerpaná . V neděli jsem byla venku s Nikki a Danielle v Edenu na hokeji . Pak jsme se s Danielle přesunuly na fotbal , kde hrál můj bratránek ( dal 2 goly , a hraje za Slavii mimochodem :D ) Pak jsem přijela v 8 domů uplně mrtvá . Zítra je rozlučka se sezonou v O2 aréně :3 Budou tam i hráči a já se strašně těším na Kácu :') . . Konečně ho po 9843224 letech uvidím . . Strašně moc mi začal chybět :O !!!
Je to prostě neuvěřitelná zamilovanost do určité osoby o které víte , že jí nikdy nedostanete ale přesto jí nadevše milujete . Každopádně , on je pro mě nejlepší a kvůli němu na ten hokej chodím , jinak bych s tim už asi švihla . Lidi , co se na mě koukaj jak na idiota když fandím a tak . . prostě moc únavný poslouchat jejich kecy .
Co se stalo dál ? - zrušila jsem si FB . Třebas konečně budu mít víc času na cvičení a tak dále . . :))) dneska dává co ? GYMPL ! :3 som šťastný :)))))))

5.dubna

5. april 2013 at 20:56 | Kadlecová |  Diary
Naštvaná,smutná,šťastná,naštvaná a pak unavená
ráno začalo skvěle . Byla jsem fit , když jsem přišla do školy , chuť mi zkazil test z matematiky který jsem fakt pokazila . Pak AJ , práci , kterou jsem napsala na 3 ( potvrdila to i další učitelka Aj , kamarádky .. ) mi ohodnotila za 4 . Měla jsem špatně jedno okénko ze 4 a jednu větu v jednom cvičení . Opravdu to nebylo na 4 !!!!!! Jsem neskutečně naštvaná !!!!!
Pak jsem šla ke kamarádce kde jsem jí pomohla s generálním úklidem - proč mě baví pomáhat jiným a já sama jsem líná si uklidit ? -_-' Pak jsem rychle běžela na autobus domů abych ho stihla .
Teď sedím doma , naštvaná nad angličtinou a mám chuť vraždit .
Zítra možná pojedu do Prahy (: Za Nikki . JSem nějaká přešla , všecko mě bolí .

4.dubna

4. april 2013 at 19:59 | Kadlecová |  Diary
Ahojky
pardon že jsem se dlouho neozvala . Nebyl čas , začala škola a já jsem chodila domů uplně vysílená bez nálady - přestala jsem cvičit . Vím , že to takhle nikam nedotáhnu když já fakt nemůžu . Domů přijdu v pět , než se naučim , najim tak je '8 a já jsem pak uplně mrtvá . Takže to zase kazim . . :( nemám z toho radost ale já jsem fakt strašně unavená že bych po 5 minutách 30 day shred umřela .
včera jsme hráli hokej . Slavia - Plzeň . Bohužel nás Plzeň přehrála a nám končí sezóna .Vím , že si to tady kluci nepřečtou , ale chci jim poděkovat za krásnou sezonu plnou smíchu , pláče , překvapení , výher a zážitků . Opravdu se sezona povedla a já jsem na ně strašně moc pyšná ! ! :)
jídelníček :

snídaně : rohlík se šunkou
svačina : rohlík , mars tyčinka a vexty (XXX-byli jsme nakupovat s učitelkou místo hodiny:X)
oběd : tokáň z vepřového masa(rajský protlak,papriky),těstoviny
svačina : jogurt s müsli od dee.pise.cz
večeře : párek s chlebem

jop , dneska jsem papala a palala :D ale měli jsme tělocvik tak jsem snad něco trošku vycvičila :D

1.dubna

2. april 2013 at 19:24 | Kadlecová |  Diary
Hokej , hokej , fandění , fandění , zklamání , smutek
včera jsem byla na hokeji . Šla jsem tam s kamarádkou Páyou , která má ráda Kopra . Já zase v dresu Kadlece . Stály jsme uplně nahoře v 407 a tam strávily první třetinu . Ovšem výhled ? Kvalitka !! Krásný výhled na led , sedly jsme si uplně nahoru , a když slyšely kotel , fandily s nima . Vůbec se to tam nerozléhalo po celým hořejšku :D Hokej byl nádhernej i přes prohru . Fakt , 9 branek v zápase , 5 jich dala bohužel Plzeň no . .
Po příchodu domů , jsem byla naštvaná a skleslá .
Nějak se ten den víc nestalo no . . jídelníček nemá cenu psát , nic jsem nesnědla , až večer bramborovou kaši s párkem .
Je to sice nekvalitní , ale rekordní návštěva Play-Off a krásný výhled . Na druhou a třetí třetinu jsme šly s Páyou do kotle si trošku zafandit . Když jsme vedli , byli jsme krásně slyšet . Pak vyhrávali oni , a zase jak kdyby jsme byli skoro na pohřbu . :/ nojono ..