5.dubna

5. april 2013 at 20:56 | Kadlecová |  Diary
Naštvaná,smutná,šťastná,naštvaná a pak unavená
ráno začalo skvěle . Byla jsem fit , když jsem přišla do školy , chuť mi zkazil test z matematiky který jsem fakt pokazila . Pak AJ , práci , kterou jsem napsala na 3 ( potvrdila to i další učitelka Aj , kamarádky .. ) mi ohodnotila za 4 . Měla jsem špatně jedno okénko ze 4 a jednu větu v jednom cvičení . Opravdu to nebylo na 4 !!!!!! Jsem neskutečně naštvaná !!!!!
Pak jsem šla ke kamarádce kde jsem jí pomohla s generálním úklidem - proč mě baví pomáhat jiným a já sama jsem líná si uklidit ? -_-' Pak jsem rychle běžela na autobus domů abych ho stihla .
Teď sedím doma , naštvaná nad angličtinou a mám chuť vraždit .
Zítra možná pojedu do Prahy (: Za Nikki . JSem nějaká přešla , všecko mě bolí .Začala jsem cvičit cvičení , na které jsem přišla u kamarádky na blogu . Je to program , že každý den odcvičíte několik dřepů a pak máte den volno . Na konci se dělá 250 dřepů :O To mi připomíná , že bych se do toho měla pustit co ? :D

S kámoškama jsme natočily Harlem Shake :D :D
Já jsem ta v tom modrém , nevěděla jsem co mám dělat a navíc , strašně jsem se smála . V pondělí snad natočíme nový , lepší :3 :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 angel-with-devil-soul angel-with-devil-soul | 8. april 2013 at 10:46 | React

Já taky pomáhám druhým, ale nic z toho nemám, potom si uvědomím že jim pomáhám až moc a když toho nechám, tak se na mně naštvou a pak mám spory a ty nesnáším. Pak se jenom hádáme a podobrý věci... ale někdy se vždy udobříme. ;-) :-?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama