8.dubna

8. april 2013 at 19:40 | Kadlecová |  Diary
Omlouvám se , pardon
Dlouho jsem nic nenapsala . Důvody jsou jasné - nestíhám , nemám čas , náladu . . Bolí mě v krku (zase:D) a jsem celkem opět vyčerpaná . V neděli jsem byla venku s Nikki a Danielle v Edenu na hokeji . Pak jsme se s Danielle přesunuly na fotbal , kde hrál můj bratránek ( dal 2 goly , a hraje za Slavii mimochodem :D ) Pak jsem přijela v 8 domů uplně mrtvá . Zítra je rozlučka se sezonou v O2 aréně :3 Budou tam i hráči a já se strašně těším na Kácu :') . . Konečně ho po 9843224 letech uvidím . . Strašně moc mi začal chybět :O !!!
Je to prostě neuvěřitelná zamilovanost do určité osoby o které víte , že jí nikdy nedostanete ale přesto jí nadevše milujete . Každopádně , on je pro mě nejlepší a kvůli němu na ten hokej chodím , jinak bych s tim už asi švihla . Lidi , co se na mě koukaj jak na idiota když fandím a tak . . prostě moc únavný poslouchat jejich kecy .
Co se stalo dál ? - zrušila jsem si FB . Třebas konečně budu mít víc času na cvičení a tak dále . . :))) dneska dává co ? GYMPL ! :3 som šťastný :)))))))
 

Be the first one to judge this article.

Poll

:)

:)

Comments

1 Cathy M Cathy M | Web | 15. april 2013 at 18:13 | React

koukám , že nejsem jediná , která má ráda hokej :D ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama